Bohaterka animowanego serialu Bluey odwiedzi Galerię Przymorze


Bohaterka animowanego serialu Bluey odwiedzi Galerię Przymorze
2024-02-21
Otwieramy nasze drzwi dla wszystkich rodzin poszukujących niezapomnianych wrażeń!

W sobotę 24 lutego godzinach 11.00-19.00 Galeria Przymorze zamieni się w magiczny świat, gdzie główną gwiazdą będzie Bluey – bohaterka uwielbianego przez dzieci serialu animowanego. To szansa, aby najmłodsi wzięli udział w niezapomnianych atrakcjach i spotkali się z Bluey na żywo!

Przeczytaj również:

Bluey, australijska animacja, która zadebiutowała 1 października 2018 roku, szybko podbiła serca dzieci dzięki swojej radosnej i kreatywnej narracji. Bluey, suczka australijskiej rasy Blue Heeler, bawi i uczy dzieci na całym świecie. Teraz przybywa do Galerii Przymorze, aby podzielić się swoją radością i kreatywnością z naszymi najmłodszymi klientami.

W programie wydarzenia zaplanowano szereg atrakcji:

  • Strefa fotograficzna: Nie przegapcie okazji do spotkania z Bluey na żywo i zrobienia wspólnego zdjęcia, które będzie wspaniałą pamiątką na lata.
  • Mini Kino: Zrelaksujcie się przy ulubionych odcinkach Bluey, które zostaną wyświetlone na dużym ekranie.
  • Basen z Kulkami: Zanurzcie się w morzu kolorowych kulek – gwarantujemy świetną zabawę!
  • Interaktywne wyzwania: Dołączcie do zabawy i jak najdłużej utrzymujcie balonik w powietrzu, aby nie upadł na ziemię.
  • Strefa Kreatywna: Wyraźcie siebie, tworząc własne uszy Bluey i czujcie się jak bohaterka ulubionej bajki.
  • Balonowy Zawrót Głowy: Każde dziecko znajdzie balonik dla siebie – wspaniała pamiątka do domu.
  • Rodzinne Kalambury: Sprawdźcie swoje umiejętności i zobaczcie, czy Wasza rodzina poradzi sobie z tym wyzwaniem. To świetna okazja, by spędzić czas razem, bawiąc się i tworząc wspomnienia.

„Dbamy o to, by nasi najmłodsi klienci mogli korzystać z oferty, która jest nie tylko atrakcyjna, ale i edukacyjna. Dlatego też w ostatni weekend lutego Galeria Przymorze będzie gościć wyjątkowego gościa – główną bohaterkę serialu animowanego Bluey, którą kochają dzieci na całym świecie. Postać Bluey demonstruje, że nauka przez zabawę może być fascynującą przygodą, rozbudzającą ciekawość i kreatywność. To doskonała okazja do spędzenia wartościowego czasu w kręgu rodziny, pełnego inspiracji i pozytywnych wrażeń” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Wydarzenie odbędzie się na parterze, przy Zielonej Ścianie. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Informacje o firmie:

Galeria Przymorze powstała w 2009 roku i jest zlokalizowana w sercu gdańskiej dzielnicy Przymorze przy ul. Obrońców Wybrzeża 1, obok najdłuższego w Europie Środkowej budynku mieszkalnego „Falowiec”. Ofertę handlową centrum tworzy 68 najemców, a głównymi z nich są: hipermarket E.Leclerc oraz sklepy C&A, CCC, Dealz, Decathlon, Deichmann, Hebe, Jysk, Pepco czy RTV EURO AGD. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Calypso.

 

Galeria Przymorze to harmonia miasta i natury. Wokół centrum znajdują się liczne tereny zielone, w tym blisko położony park. Przyroda okalająca budynek Galerii została także przeniesiona do środka – Zielona Ściana to aż 100 m2 pokrytych kilkudziesięcioma gatunkami roślin, oczyszczającymi powietrze.

 

Właścicielem Galerii Przymorze jest ImmoGdańsk sp z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska.

 

www.galeriaprzymorze.pl

 

 

O APSYS:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Apsys zawsze był firmą z wizją i ambicjami, by realizować unikalne projekty, tworzyć miejsca ikoniczne, znaczące, na stałe wpisujące się w tkankę miejską. Począwszy od 2022 r. w swojej działalności spółka kieruje się hasłem “Razem, inne miasto jest możliwe”. Apsys chce jeszcze mocniej i odpowiedzialniej wykorzystywać potencjał miast, wpływać na ich przemiany uwzględniając potrzeby środowiskowe, pobudzać rozwój społeczny i ekonomiczny, a ponadto wspólnie, w oparciu o dialog z interesariuszami, tworzyć komfortowe otoczenie dla ludzi.

Celem strategicznym firmy jest zmiana miast na lepsze i tworzenie wyjątkowych miejsc, dzięki którym życie wszystkich staje się piękniejsze.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są dopasowane do potrzeb klienta. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 19 obiektach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w kraju. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie.

 

 Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl