Kreatywne warsztaty z Loesje w Wola Parku


Kreatywne warsztaty z Loesje w Wola Parku
2018-06-27
Kreatywne pisanie z Loesje to zabawa skojarzeniami słownymi i wspólne pisanie krótkich tekstów, z których później wybierane są te najbardziej inspirujące. Chcesz spróbować?
Przeczytaj również:
Przyjdź w najbliższą sobotę o godz. 15:00 do Ogrodu Wola w Wola Parku na jedyne w swoim rodzaju, bezpłatne warsztaty w plenerze. 

Loesje [luszje], czyli po polsku Lusia - to imię młodej Holenderki, które od ponad 30 lat gości na czarno-białych plakatach z inspirującymi hasłami. Loesje to także grupa ludzi działających na całym świecie, również w Polsce, na rzecz kreatywności, wolności słowa i aktywizmu społecznego. Chcesz ich poznać? Weź udział w bezpłatnych warsztatach 30 czerwca, gdzie w Ogrodzie Wola zlokalizowanym przy Parku Ulricha, będziemy pisać na tematy związane z ogrodami miejskimi, miejską ekologią, Wolą i odpoczynkiem w mieście.

Co dadzą Ci warsztaty z Loesje?

Kreatywne pisanie z Loesje pobudza twórcze myślenie, inspiruje do zabawy schematami językowymi i wyrażania swoich myśli w postaci krótkich, niekonwencjonalnych haseł. Zajęcia rozwijają umiejętność wykorzystywania języka poprzez współdziałanie w grupie. Skłaniają do refleksji nad znaczeniem słów i ich wieloznacznością, uzależnioną od kontekstu wypowiedzi. Ponadto masz okazję spędzić sobotnie popołudnie wśród zieleni, w Ogrodzie Wola, w miłej atmosferze i poznać ciekawych ludzi. Przekonaliśmy Cię? Zapisz się na warsztaty! Wyślij swoje zgłoszenie na adres: ogrodwola@gmail.comNadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl