PIOTR FROMOWITZ PRODUCENT KUCHENNYCH REWOLUCJI I TWÓRCA KARIERY TELEWIZYJNEJ MAGDY GESSLER ŻEGNA SIĘ


PIOTR FROMOWITZ PRODUCENT KUCHENNYCH REWOLUCJI I TWÓRCA KARIERY TELEWIZYJNEJ MAGDY GESSLER ŻEGNA SIĘ
2019-10-02
Po 14 latach kierowania firmą, Piotr Fromowitz, współzałożyciel, producent i szef Constantin Entertainment Polska, zdecydował się na zakończenie swojej dotychczasowej współpracy z końcem tego roku.

Wybierając Magdę Gessler do programu „KUCHENNE REWOLUCJE“ w 2009 roku, stał się twórcą jej kariery telewizyjnej. Do tej pory wyprodukował 270 odcinków tego formatu telewizyjnego z Magdą Gessler w roli głównej (od 5 września br. w czwartki o godz. 21:30 emitowana jest 20. edycja).

Przeczytaj również:

Magda Gessler o początkach współpracy mówiła: Pamiętam, jak producent „Kuchennych rewolucji” Piotr Fromowitz przyszedł do mojej restauracji „Gar” i zapytał, czy chciałabym prowadzić ten program. Odpowiedziałam, że tak i byłam pełna podziwu dla niego, że się odważył na coś takiego właśnie ze mną, bo jestem w zasadzie nieprzewidywalna. Ale to też jest urok Rewolucji”.

Program od lat gromadzi przed ekranami ok. 2 mln widzów, co czyni ten reality-show jednym z najbardziej popularnych na polskim rynku telewizyjnym, a TVN pozostaje liderem pasma zarówno wśród wszystkich widzów (15,9% udziału), jak i w grupie komercyjnej 16-49 (20,02% udziału).

Do dalszych sukcesów telewizyjnych Fromowitza zaliczają m.in. się takie produkcje jak: "NASZ NOWY DOM" z Katarzyną Dowbor (Polsat) oraz „SĘDZIA ANNA MARIA WESOŁOWSKA” (TVN), które także od trafienia do telewizyjnych ramówek do dziś niezmiennie utrzymują doskonałe wyniki oglądalności.

 

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Katarzyna.Staszczyk@constantin-entertainment.pl

Tel.: +49 724900111Nadesłał:

Agencja Społem
http://agencjaspolem.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl