Policjanci z Lipowa powracają – premiera nowej książki Katarzyny Puzyńskiej


Policjanci z Lipowa powracają – premiera nowej książki Katarzyny Puzyńskiej
2019-10-08
Ulubieni bohaterowie, ciekawa lokalizacja i zawiła intryga – to wszystko czeka na czytelników najnowszej opowieści o policjantach z Lipowa – Pokrzyk (wyd. Prószyński Media). Już 10 października będą mieli oni okazję wziąć udział w przedpremierowym spotkaniu z autorką kryminałów, Katarzyną Puzyńską.

We Wnykach wszyscy wierzą, że jak ktoś odwiedzi stary dwór pod lasem, to umrze. Klątwa jest nieubłagana. Dotknie każdego, kto przekroczy próg… To motyw przewodni kolejnej, już 11. książki z cyklu Lipowo, opisującej życie policjantów z tej miejscowości. Seria łączy w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym. „Pokrzyk” to królewska uczta dla fanów i wiernych czytelników sagi, którzy jak zawsze mogą spodziewać się intrygującego poprowadzenia wątków kryminalnych i zaskakującego rozwiązania zagadki.

Seria Lipowo porównywana jest do książek Agathy Christie oraz powieści szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg, a prawa do jej publikacji zostały sprzedane do ponad dwudziestu krajów.

Katarzyna Puzyńska to z wykształcenia psycholog, jednak skupia się na swojej największej pasji, czyli pisaniu. Debiutowała doskonale przyjętą książką „Motylek”, która rozpoczęła serię Lipowo. Puzyńska jest również autorką książek non-fiction – „Policjanci. Ulica” i „Policjanci. Bez munduru”, w których razem ze swoimi rozmówcami przedstawia służbę funkcjonariuszy Policji od zupełnie innej strony. W 2019 roku wspólnie z Fundacją wydawnictwa Prószyński i S-ka przeprowadziła charytatywną akcję #NIEBIESKIM, wspierającą Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

 

 

Data spotkania:

10 października, godzina 18:00

Adres:

Empik Junior

ul. Marszałkowska 116/122, WarszawaNadesłał:

Wydarzenia

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl