„Podaj cegłę”, czyli kolejny spektakl teatralny dla dzieci w CH RONDO


„Podaj cegłę”, czyli kolejny spektakl teatralny dla dzieci w CH RONDO
2024-02-21
W sobotę 24 lutego CH RONDO zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na kolejną odsłonę cyklu „Teatrzyki na okrągło”.

Tym razem na najmłodszych widzów czeka przedstawienie „Podaj cegłę” w wykonaniu aktorów z Teatru Form Wielu. Najnowsza propozycja obiecuje nie tylko wspaniałą zabawę, ale także inspirujące lekcje poświęcone kreatywności i wyobraźni.

Przeczytaj również:

Dzięki aktorom z Teatru Form Wielu, w sobotę 24 lutego CH RONDO zamieni się w portal do świata, gdzie codzienne przedmioty odkrywają przed nami swoje niezwykłe historie. "Podaj cegłę" to opowieść pełna magii, która zaprasza najmłodszych do aktywnego uczestnictwa w kreowaniu fantastycznych przygód. Dzięki interakcji z publicznością oraz zastosowaniu innowacyjnych metod teatru przedmiotu, spektakl pobudza kreatywność, rozwija wyobraźnię i zachęca do zastanowienia się nad otaczającym nas światem. To nie tylko okazja do wspólnego spędzenia czasu w rodzinnym gronie, ale także cenne lekcje, pokazujące, jak ważne jest dostrzeganie niezwykłości w zwyczajności oraz uczenie się poprzez zabawę.

Przedstawienia odbędą się o godz. 11:00, 13:00 i 15:00, a między nimi zaplanowano edukacyjne warsztaty z bezpieczeństwa, prowadzone przez bohaterów dnia codziennego – strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej.

Tradycyjnie, podczas teatralnej przygody najmłodsi otrzymają pieczątki do specjalnego dzienniczka. Ale to nie wszystko! W ramach cyklu "Teatrzyki na okrągło" w 2024 roku, uczestnicy będą mogli zdobyć niepowtarzalną rondową grę planszową! Ta unikalna gra składa się z 4 części, rozdawanych w każdym kwartale. Po zebraniu wszystkich elementów, uczestnicy będą mogli połączyć je w całość, tworząc fascynującą grę, która zabierze ich w podróż po Bydgoszczy. Każdy element gry może być użytkowany indywidualnie, ale pełne doświadczenie odkrywa się po ułożeniu wszystkich fragmentów razem. Przygoda graczy rozpocznie się w CH Rondo, a w trakcie tej wyjątkowej eskapady dzieci będą miały okazję odwiedzić znaczące miejsca i atrakcje naszego miasta. Gra jest zaprojektowana tak, by rozbudzać kreatywność, oferować świetną zabawę i promować wspólne spędzanie czasu, a także poznawać bogatą historię i kulturę Bydgoszczy.

Udział w spektaklu teatralnym oraz warsztatach jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 60 marek wśród których znajduje się m.in. 4F, Sinsay, Gudi Home, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Property Group Poland. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska.

 Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl